نکات طلايي کنفراس سرمايه گذاري بازارهاي مالي

رويداد چهار روزه تحليل گران مالي که در روز چهارشنبه در سياتل با نام استانداد طلا با بيش از 1800 شرکت کننده يکي از بهترين کنفرانس هاي سرمايه گذاران بازارهاي مالي بود.

در اين جلسه موسسه CFA مجموعه اي فوق العاده از سخنرانان، از جمله استاد ويليام اف شارپ ، برنده نوبل اقتصاد را گرد هم آورد که بسيار کنفرانس خوبي را رقم زد.

در اين کنفرانس سرمايه گذاران فارکس نکات بسيار زياد و جامع اي وجود داشت و ما تعدادي از سخنان و موارد گفته در اين کنفرانس را براي شما جمع آوري کرده ايم.

اگر مي خواهيد نکات طلايي که در کنفرانس سرمايه گذاران بازارهاي مالي به آن پرداخت شد را بدانيد و با استفاده از اين نکات طلايي سرمايه گذاري بهتري داشته باشيد

تا انتهاي اين مقاله از آموزش فارکس با ما همراه باشيد زيرا در اين درس از آموزش فارکس نکات طلايي کنفرانس سرمايه گذاران بازارهاي مالي را به شما ارائه مي دهيم.

کنفرانس سرمايه گذاران بازارهاي مالي

همه سرمايه گذاران بازارهاي مالي بايد تلاش کنند براي موفقيت در اين بازار اطلاعات خود را افزايش دهند و براي شرکت در کنفرانس ها و سمينارها وقت بگذارند.

معمولا در سمينارها و کنفرانس هاي سرمايه گذاران بازارهاي مالي به مباحث مهمي پرداخته مي شود و سرمايه گذاران موفق در اين سمينارها سخن مي گويند.

ما نکات کليدي يکي از اين کنفرانس ها و سمينارهاي سرمايه گذاران بازارهاي مالي را براي شما جمع آوري کرده ايم تا  اين نکات کليدي  را به شما ارائه دهيم.

کتابي که بيشتر در اين  کنفرانس بيشتر به آن اشاره شد، تفکر،سريع و آهسته  نوشته دانيل کانمن بود.

تعدادي از مقالات پژوهشي دانشگاهي نشان داده اند که سرمايه گذاران نسبت بيزاري از ضرر نسبت به سود 2 به 1 دارند.

به عبارت ديگر، آنها نسبت به از دست دادن يک دلار احساس بدتري نسبت به کسب يک دلار دارند.

اين تا حدي توضيح مي دهد که چرا بازارها به اين سرعت افت مي کنند و ريزش خواهند داشت و يکي از نکات کليدي سرمايه گذاري بازار فارکس مي باشد.
در يکي از سمينارهاي گروهي کوچکي که در آن شرکت کردم بر روي “برند شخصي” متمرکز بود.من دو تعريفي که بسيار دوست داشتم را از اين سمينار به خاطر سپردم.

“توانايي استفاده از ويژگي هاي عمدي خود که انتظارت مديريت سرمايه شما را واقعي مي کند افزايش دهيد.”کاپلان موبري

“بدانيد شما کي هستيد ، چه مي کنيد و چرا اين کار را مي کنيد.” – مايکل پورت

درواقع  اگر بتوانيد روش سرمايه گذاري عجيب و غريب را به دست آوريد ، بسيار موفق خواهيد شد.

اگر بتوانيد استراتژي معاملاتي خود را بسازيد و  آن را به خود اختصاص دهيد و تنها از يک روش استفاده کنيد موفق خواهيد شد.

زماني که سعي مي کنيد استراتژي هاي دوگانه را مديريت کنيد، مشکلات بوجود مي آيند و عملکرد شما بدتر مي شود.
بنابراين تلاش کنيد که از ويژگي هاي خود استفاده کنيد و يک روش اختصاصي در سرمايه گذاري براي خود بسازيد تا بدانيد داريد چه کاري انجام مي دهيد.

چه کساني در کنفرانس سرمايه گذاران بازار هاي مالي شرکت مي کنند؟

در يک کنفرانس سرمايه گذاري بازار هاي مالي جهاني مانند اين يک استراليايي در سمت چپ من، يک آفريقاي جنوبي در سمت راست من نشسته بود.

همچنين يک اقتصاددان چک ، توماس سدلاسک ، در جلو روي تريبون  سخن مي گفت و کنفرانس را اداره مي کرد.

کاملاً واضح است و به شما يادآوري مي کند که سرمايه گذاري جهاني در بازار فارکس بين المللي مي باشد.

سرمايه گذاران بازار فارکس “تدريجي” عمل نمي کنند و همه سرمايه گذاران بازارهاي مالي با فعاليت خود در اين بازار تاثيرگذار هستند.

رويکرد جمعي آنها بيشتر به سمت “شوک و تکان” متمايل است که توضيح مي دهد چرا بازارها هميشه به افراط مي روند.

در اين کنفرانس سرمايه گذاران بازار  فارکس دکتر ويليام شارپ با اشتياق در مورد برنامه هاي بازنشستگي عمومي صحبت کرد.

وي ادعا مي کند که طبق برنامه هاي درجه يک ، اين برنامه ها داراي بدهي هاي حماسي هستند.

و در نتيجه حسابداري احمقانه دولت و سرمايه گذاري هاي ديوانه وار ، از بودجه ناقص برخوردار مي شوند.

او آنقدر نگران اين وضعيت بود که او از آن به عنوان “وضعيت بد و وضعيت بدتر” ياد مي کرد و تصميماتي گرفته بود.

وي بازنشستگي خود را وقف کمک به بازنشستگان سرمايه گذاران از طريق وب سايت غير انتفاعي خود به نام کرده است.

راز سرمايه گذاران بازارهاي مالي موفق چيست؟

يکي از موضوعات تکراري که من شنيدم اين بود که بهترين “راز” مديران بلند مدت داشتن يک استراتژي پايدار مي باشد.

اين سرمايه گذاران بازارهاي مالي موفق بر اساس مشارکت در بازارها در چرخه صعودي و به حداقل رساندن ضررها در چرخه هاي نزولي اجتناب ناپذير موفق مي شوند.

شما اساساً راه هاي خود را در رکود کسب مي کنيد. مشتريان با ارزش خالص بالا در صورت عدم عملکرد بهتر از بازار خارج نخواهند شد.

اما در صورت از دست دادن سرمايه اين کار را انجام خواهند داد و خودشان تصميم مي گيرند از بازار خارح شوند.

من اين را به عنوان حفاظت از دارايي هاي خود قبول دارم و اعتقاد دارم به هر قيمتي بايد از سرمايه خود محافظت کنيد.

همانطور که يکي از شرکت کنندگان گفت ،اين کار بيشتر به خاطر حفظ شيوه زندگي و مسئوليت پذيري در برابر نسل هاي آينده است تا به حداکثر رساندن بازده.

من اين نظر شوخ يکي از سخنرانان را دوست داشتم که گفت در اين زمانهاي بازار ، ما هر 5 تا 10 سال يکبار سيل 100 ساله مي گيريم.

در روزهاي آرام دريا، مهم است که قبل از آب هاي طوفاني اجتناب ناپذير، در مورد بحران ها استراتژي داشته باشيم.

تعريف مدير سرمايه از رابطه برد-برد اين است که مدير عملکرد خوبي داشته و همچنين از اشتباه مشتري خود جلوگيري مي کند.

هدف شرکت آنها نيازمند نتيجه خوبي در هر دو جنبه است که رسيدن به آن بسيار دشوار مي باشد.

تمرکز سرمايه گذاران بازارهاي مالي

تحقيقات آکادميک اخير به وضوح نشان مي دهد که تمرکز سرمايه گذاران بازارهاي مالي بر موفقيت آنها تاثيرگذار مي باشد.

سرمايه گذاران بازارهاي مالي به صورت جداگانه مي توانند بازده بهتري را در صورت تمرکز بيشتر بر اجتناب از اشتباهات رفتاري خود داشته باشند.

و تلاش بيشتر براي دستيابي به بازدهي بالاتر از حد متوسط ?موفقيت را تحقق بخشند.

اين ادعاي ديرينه من را دوباره تأييد مي کند که تمرکز بر “خود سرمايه گذار” يک فعاليت با سود بالا است.

بنابراين اگر سرمايه گذاري در بازار فارکس را شروع کرديد بر تمرکز خود روي اين بازار دقت داشته باشيد.

همچنين هرکاري که باعث مي شود تمرکز شما افزايش يابد را انجام دهيد و از کارهايي که تمرکز شما را کاهش مي دهد دوري کنيد.

زماني که تمرکز خود را بر بازار فارکس افزايش دهيد پيشرفت و موفقيت خود را در فارکس مشاهده خواهيد کرد.

سخنان کليدي سرمايه گذاران بازارهاي مالي

در قسمت،مي خواهم بينش هاي کليدي بيشتر مربوط به سرمايه گذاري را از فهرست چشمگير سخنرانان کنفرانس با شما به اشتراک بگذارم.

آرجون ديوچا،رئيس بازارهاي نوظهور GMO،نظرات خود را با اين پيشنهاد خلاصه کرد که “سرمايه گذاران بازارهاي مالي هرگز نبايد عاشق يک بازار نوظهور شوند.

بلکه بايد آنها را” تاريخ گذاري “کرده و تاريخ غيرعلني را تعيين کنند.” تغيير شريک در اين عرصه سالم است.

وي همچنين اظهار داشت که جذاب ترين بازارهاي نوظهور بلندمدت آنهايي بودند که نهادهاي محکمي براي زنده ماندن از دولت هاي بد اجتناب ناپذير ايجاد کردند.

از تجربه آرجون ديوچا بودن در کشورها و بخشهاي مناسب بسيار مهمتر از انتخاب بهترين بازارهاي مالي است.

شيلا باير،رئيس سابق FDIC ، خط مشي بصيرتي داشت. او گفت: “پيچيدگي باعث اشتباه افراد مي شود.”

او در مورد صنعت بانکداري صحبت مي کرد، اما اين روش در مورد روش هاي تجارت سرمايه گذاران بازارهاي مالي و ابزارهاي سرمايه گذاري آنها نيز صدق مي کند.

صندوق هاي سرمايه گذاري با بالاترين آلفا (يعني عملکرد خارج) تمايل دارند که صندوق هاي جوان،کوچکتر و چابک داشته باشند.

همچنين بدون هيچ گونه مشکل در دارايي ، تمايل به عملکرد بهتر از بازارها با عملکرد متفاوتي دارند و تمايل دارند صندوق هايي با مجموعه اي متمرکز از سهام معتبر باشند.

توماس سدلاسک،اقتصاددان ، مشاهدات جالبي انجام داد و  او سياستمداران را با افراد الکلي مقايسه کرد.

او با اين ادعا شروع کرد که شما الکل را با يافتن درماني براي خماري نمي دانيد – اين به سادگي جذابيت الکل را بيشتر مي کند.

به عنوان مثال ، اگر جمعه شب با مشروب الکلي بيرون برويد ، انتظار مي رود که قيمت آن را صبح شنبه با خماري عظيم پرداخت کنيد.

سياستمداران امروز با بدهي اينگونه رفتار مي کنند – نمي دانند چه موقع عواقب يا خماري رخ مي دهد. آنها اساساً در بدهي قرض جمعه شب هستند.

سدلاسک بينش اقتصادي ديگري ارائه کرد. اگر کشوري 3 درصد از توليد ناخالص داخلي را وام بگيرد

تا توليد ناخالص داخلي آن 3 درصد افزايش يابد ،اين اشتباه است که ادعا کنيم ثروتمندتر مي شود.

آنطور که سياستمداران مي خواهند شما باور کنيد. اما اگر 3 درصد از توليد ناخالص داخلي را براي رشد 7 درصد وام بگيريد ، در واقع شما ثروتمندتر هستيد.

در اين زمان بايد از اين ثروت ها براي پرداخت بدهي هاي قبلي خود استفاده کنيد – کاري که سياستمداران به ندرت انجام مي دهند.

کاري که دولت آمريکا در حال حاضر انجام مي دهد اين است که 7 درصد از توليد ناخالص داخلي را وام مي گيرد تا تنها 3 درصد رشد کند.

دکتر کلينت لوران ، مدير Global Demographics Ltd. ، شايسته فرياد و ستايش است.

او به ما گفت که آنها داده ها را در شهرستان هاي جداگانه در چين دنبال مي کنند تا روندهاي جمعيت شناختي محوري را شناسايي کنند .

اگر اين کار آنها به درستي مورد استفاده قرار گيرد ، مي تواند بر بازده سرمايه گذاري تأثير بگذارد.

براي من ، تجزيه و تحليل او باعث شد که من از مديران متخصص و صندوق هاي متقابل آنها براي سرمايه گذاري در اين بخش ها استفاده کنم.
نيت سيلور تا حدودي به دليل پيش بيني هاي سياسي خود که بر اساس داده هاي نظرسنجي است ، مشهور است.

او به عنوان يک متخصص در داده هاي بزرگ،خاطرنشان کرد که هرچه اطلاعات بيشتري داشته باشيد

فرصت بيشتري براي انتخاب اطلاعات براي اثبات واقعي کلمه اي که مي خواهيد يا نياز به تيترها براي بيان وجود دارد.

به برداشت من از اين امر اين است که اصول اوليه را مي توان به روشهاي بسيار متفاوت و خودخواه جمع آوري،گزارش و تفسير کرد.

جمع بندي

در اين درس از آموزش فارکس يکي نکات کليدي ارائه شده در يکي از کنفرانس هاي بازارهاي مالي را ارائه داديم.

بدانيد که اين کنفرانس CFA براي سرمايه گذاران بازارهاي مالي نهادي بود که با همسالان نهادي خود صحبت مي کردند.ارائه آنها براي سرمايه گذاران بازار هاي مالي فردي نبود.

در ميان اين گروه پيچيده از متخصصان ، شنيدن صحبت آنها درباره خطرات “سرمايه گذاري هاي جايگزين” چشم نواز بود.

آنها ابراز تاسف کردند که صعود وعده داده شده اغلب عملي نمي شود و کوتاه نمي آيد.

در مواقعي که طبقات دارايي هاي سنتي با مشکل روبرو هستند ، اين دارايي هاي جايگزين مي توانند به آساني در آتش فرو رفته و تنوع وعده داده شده را ارائه ندهند.

هميشه سعي کنيد در کنفرانس ها و سمينارهاي سرمايه گذاري بازارهاي مالي شرکت کنيد و نکات کليدي آن را به خاطر بسپاريد.

اميدواريم اين مقاله از آموزش فارکس براي شما مفيد واقع شده باشد و از اين نکات کليدي براي موفقيت خود در سرمايه گذاري بازار فارکس استفاده کنيد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Henry Stephanie David Emily باربري تک بار اطلاعات عمومي ساخت فروشگاه اينترنتي Sally Melody تورداخلي